Onze Aufguss meesters verzorgen vanaf 11.30 uur tot 21.30 uur elk uur een heerlijke opgieting voor u. Onderstaand vind u het schema van de opgietingen voor beide dagen
VRIJDAG 22 SEPTEMBER | ZATERDAG 23 SEPTEMBER | |
11.30 uur | Richard; Fresh & Fruity | Klaas; Frankrijk |
12.30 uur | Wim Rien; Verrassing | Joke Speelman; Provençaalse Kruiden tuin |
13.30 uur | Hylco; Hot & Spicy 1 | Uris ; Tropische verrassing 1 |
14.30 uur | Richard; Elvis Presley | Berend ; Middellandse Zee 2 |
15.30 uur | Wim Rien; “Peer Gynt”met Kristallen | Joke Speelman ; Provençaalse Kruiden |
16.30 uur | Hylco; Cleopatra | Klaas ; Een boeiend verhaal |
17.30 uur | Frank Broecks; Japan, Thema 1 | Frank Broecks; Japan, Thema 1 |
18.30 uur | Hylco; Hot & Spicy 2 | Berend ; Middellandse Zee 1 |
19.30 uur | Erik; Gobi Woestijn | Wim Rien; “Peer Gynt”met kristallen |
20.30 uur | Frank Broecks; Japan, Thema 2 | Frank Broecks; Japan, Thema 2 |
21.30 uur | Erik; Erik de Noorman | Wim Rien; WR Obstakel verrassing |
Geachte gast,
Helaas zijn wij genoodzaakt om ons resort met ingang van dinsdag 15 december 2020 t/m 9 februari 2021 te sluiten wegens de nieuwe maatregelen omtrent COVID-19.
Alle reserveringen komen hierbij helaas te vervallen.
Heeft u onze nieuwe postkaart (Postkaart5) ontvangen? Bewaart u deze goed want u kunt deze t/m 14 maart inleveren.
Heeft u bij ons gereserveerd met de Poiesz actie? Deze actie wordt verlengd met het aantal dagen dat we dicht zijn. U kunt deze reserveren zodra wij weer geopend zijn, via info@waterlelie.nl met vermelding van uw vervallen reservering.
Heeft u gereserveerd met een van onze nieuwsbriefacties? Dan komt deze te vervallen. U kunt ervan uitgaan dat wij weer leuke nieuwe nieuwsbriefacties versturen zodra dat weer mag en kan!
Voor loyalty- en badenkaarthouders geldt dat hun kaart wordt verlengd met het aantal dagen dat we dicht zijn.
Heeft u vragen of opmerkingen? Dan kunt u ons blijven mailen via info@waterlelie.nl
Wij hopen u snel weer te mogen ontvangen! Zodra dit mogelijk is, zullen wij dit hier communiceren.
Team Wellnessresort de Waterlelie